Pitanja upućena svim zainteresiranim knjigoljupcima

Autor: Zdravka Milošić, 16. 10. 2013.

- Želite li sudjelovati u obilježavanju Mjeseca hrvatske knjige u našoj školi?

- Imate li knjigu koja vam više ne treba i od koje se možete odvojiti?

- Želite li pomoći i obogatiti knjižni fond naše školske knjižnice?

Ako ste potvrdno odgovorili na sva tri pitanja, čitajte dalje.

Pozivamo sve sadašnje i bivše učenike, njihove roditelje, učiteljice i učitelje, zaposlenike škole, mještane Laslova, knjigoljupce i donatore da sudjeluju u ovogodišnjem obilježavanju Mjeseca hrvatske knjige darujući školskoj  knjižnici jednu knjigu. Ujedno zahvaljujemo svim donatorima koji su prethodnih godina darovali knjige našoj knjižnici.

Ovom akcijom želimo obogatiti naš knjižni fond knjigama iz različitih područja i time još više poticati našu djecu na čitanje. Prve dvije knjige Veliku knjigu “cool“ izuma  i Maksove šumotvorine je darovala knjižničarka.

Ovogodišnji Mjesec hrvatske knjige (15. listopada- 15. studenoga) obilježava se pod geslom Tko čita (ne) skita. Kako je „čitanje plemenito skitanje“, a knjige su prozor u nove svjetove, budite i vi dio naše akcije.

Za sve dodatne informacije i upite javite se na:

os-laslovo-korog-002@skole.htnet.hr i

gordana.bilic@skole.hr