Rezultati fotonatječaja Fotkaj brzo dok se ne otopi

Autor: Lea Putnik, 25. 1. 2024.

U četvrtak 18. siječnja na Svjetski dan snjegovića okupilo se Povjerenstvo za ocjenjivanje fotografija pristiglih na školski fotonatječaj Fotkaj brzo dok se ne otopi. Prije ocjenjivanja fotografija potražili smo stručno mišljenje učiteljice likovne kulture i učitelja tehničke kulture.
Povjerenstvo u sastavu od pet članova (pedagoginja, učiteljica informatike, knjižničarka, predsjednik i zamjenica predsjednika Vijeća učenika) imalo je težak zadatak: od pristiglih 26 maštovitih fotografija odabrati najbolje. Rezultate natječaja nismo objavili sve do današnjeg svečanog proglašenja u predvorju škole. Učenici su pogledali slikokaz s pristiglim i nagrađenim radovima, a potom je slijedila dodjela priznanja, nagrada i zahvalnica sudionicima natječaja. Dobitnici priznanja i simboličnih nagrada u ovogodišnjem 1. školskom fotonatječaju Fotkaj brzo dok se ne otopi su:
1. Ena Vujević, 7.r. - za najbolju fotografiju
2. Bojana Starčević, 6.r., Sonja Starčević, 7.r.
i Lana Radanović, 7.r. - za „Snjegoviće kao nekad“
3. Erika Baronji, 1.r. - za najduhovitiju fotografiju
4. Nikolina Dragičević, 3.r., Katarina Dragičević, 8.r.
i Erika Eđed, 6.r. - za umjetnički dojam
5. Matias Kralj, 1.r. i Josip Vaci, 3.r. - za „ Vatrene navijače“
Planiramo provesti natječaj i dogodine te pozivamo učenike osnovnih škola Osječko–baranjske županije na sudjelovanje. Pratite našu mrežnu stranicu (stranicu knjižnice) i facebook škole, te mrežnu stranicu OŠ Milka Cepelića, Vuka jer će se narednih godina naše dvije škole izmjenjivati u organiziranju fotonatječaja!
Radujemo se budućim zajedničkim snježnim fotoizazovima!

Cijelu fotogaleriju pogledajte ovdje.