Završno prosinačko slavlje

Autor: Lea Putnik, 24. 12. 2023.

Stigao je i trenutak kojim smo završili prosinačko veselje,
stavili krunu svemu što nas je vodilo k Božiću. Božić je vrijeme radosti, obiteljskoga okupljanja i darivanja, a sreća, zdravlje, ljubav i veselje svima naše su novogodišnje želje. Našim smo gostima za Božić darovali svoj trud i uloženo vrijeme kako bi božićno slavlje počeli veselo i sretno. Željeli smo da trag ljubavi i zajedništva koji donosi Božić svi ponesu svojim domovima. Ne postoji bolji osjećaj koji možemo imati u sebi od onoga da možemo nekomu nešto dati – bilo što – onoliko koliko možemo i što možemo: toplu riječ, osmijeh, zagrljaj, utjehu, mir, svoje vrijeme. Tada će Božić biti upravo ono što nam je nagovijestilo rođenje maloga Isusa.
Kada u nedjelju upalite četvrtu adventsku svijeću, neka vas dodirne nebeska sreća, neka se u vaše domove ušulja tiha noć i prožme vas duh Božića. Neka božićna zvijezda zasja u vašim srcima, ispuni vam nade i snove, vodi vaše obitelji putem zajedništva i sloge. Najljepše blagdanske trenutke, umotane dobrotom i mašnom dobrih želja, provedite u miru i veselju sa svojim najdražima.
Učenici i djelatnici OŠ Laslovo žele vam blagoslovljen Božić i sretnu novu godinu.
Fotogaleriju s priredbe pogledajte ovdje.